Sākums Pirmsskolas un 1.-2. klašu tautas deju kolektīvu kopkoncerta „Būšu liels” rezultāti

2017. gada 16. februārī Lapmežciema Tautas namā norisinājās Tukuma, Engures, Jaunpils un Kandavas novadu izglītības un kultūras iestāžu pirmskolas un 1.-2. klašu tautas deju kolektīvu kopkoncerts „Būšu liels”.

Deju kolektīvu sniegumu vērtēja žūrija -  Raimonds Arājs, Laila Zacmane un Evija Bergmane.

Saskaņā ar žūrijas vērtējumu kolektīviem piešķirtas sekojošas pakāpes:

Tukuma novada Izglītības pārvalde izsaka pateicību Lapmežciema pamatskolas direktoram Raimondam Arājam, Lapmežciema Tautas nama direktorei Lailai Zacmanei un Lapmežciema pamatskolas tautas deju kolektīva skolotājai Ritai Koroļovai par dejotāju uzņemšanu un veiksmīgu kopkoncerta organizēšanu.

Īpašs paldies Lapmežciema pamatskolas pavārēm par gardās putras vārīšanu, ar kuru tika cienāti mazie dejotāji!

Un protams, vislielākais paldies mazajiem dejotājiem par neizsīkstošo enerģiju visas dienas garumā, kā arī viņu skolotājiem par raito deju soļu mācīšanu!

Kopkoncerta "Būšu liels" 2017 galerija

Sagatavoja:

Tukuma novada Izglītības pārvaldes

Tautisko deju pulciņu pārraudzības metodiķe

Madara Augule

DMC Firewall is a Joomla Security extension!