Tukuma novada Izglītības pārvalde

Sākums Tukuma novada pirmsskolas izglītojamo vizuālās mākslas darbu izstāde “Mana Latvija”

Tukuma novada Izglītības pārvalde sadarbībā ar Tukuma novada Domi par godu Latvijas dzimšanas dienai organizē bērnu mākslas darbu izstādi "Mana Latvija", kurā piedalās 557 bērni no Tukuma novada pirmsskolas izglītības iestādēm un izglītības iestādēm, kuras īsteno pirmsskolas izglītības programmu:

Tukuma pirmsskolas izglītības iestāde (PII) “Taurenītis”, Tukuma PII „Pasaciņa”, Tukuma PII „Vālodzīte”, Tukuma PII „Lotte”, Tukuma PII "Pepija", Tukuma PII “Karlsons”, Slampes PII "Pienenīte", Irlavas PII "Cīrulītis",

 

 

 

Pūres PII "Zemenīte" izglītojamo vecumā no 1,5 līdz 5 gadiem kopdarbs

 

 

Pūres PII "Zemenīte", Tukuma alternatīvā pirmsskola “Ķipars”, Pūres pamatskola, Pūres pamatskolas Jaunsātu filiāle, Tumes vidusskola, Sēmes sākumskola, Tukuma 3.pamatskola.

 

Izstādes mērķis, godinot Latvijas skaisto jubileju, ir veicināt bērnu nacionālo identitāti, piederības Latvijai un valstiskuma apziņas veidošanos.

 

Izstādes dalībnieku darbi netiks vērtēti, jo katrs no mums Latviju redz citādāk, katram tā ir atšķirīga. Vieniem tā asociējas ar pelēkām, otriem - ar spilgtām, izteiktām krāsām, daudzveidību dabā. Vieniem tā varbūt ir zila, viļņojoša jūra, citiem - Latvijas cilvēki, ģimene, mājdzīvnieki, interesanti notikumi, Latvijas simboli utt. Tas arī atspoguļojas bērnu veidotajos darbos.

Darbi apskatāmi no 23.oktobra līdz 30.novembrim izstādē Tukuma novada Domē, Talsu ielā 4, Tukumā.

 

Izstādes "Mana Latvija" foto galerija

 

Mūsu bērni ir pats lielākais mūsu valsts dārgums, un izstādes darbi patiesi ir laba un skaista dāvana Latvijai dzimšanas dienā!

 

 

Pateicība par atbalstu un veiksmīgu sadarbību Kultūras, sporta un sabiedrisko attiecību nodaļas vadītājai Dacei Liepiņai-Zusānei!

 

 

Tukuma novada Izglītības pārvaldes

 izglītības darba vecākā speciāliste A. Dembovska

 
DMC Firewall is a Joomla Security extension!