Tukuma novada Izglītības pārvalde

Sākums Raksts To redzēju, to dzirdēju, to es pratu

 

 

Tukuma, Engures un Jaunpils novadu izglītības iestāžu

vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas pulciņu darbu izstāde-konkurss

“To redzēju, to dzirdēju, to es pratu!”

 

No 2019.gada 7.maija Tukuma novada Domes ēkā, Talsu ielā 4, apskatāma Tukuma, Engures un Jaunpils novadu izglītības iestāžu vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas pulciņu darbu izstāde “To redzēju, to zināju, to es pratu!”.

Tās mērķis ir vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas pulciņu audzēkņiem rosināt atklāt mākslas darbos savu talantu, radošumu, kādas jaunas zināšanas un prasmes apgūtas, kas ir paveikts 2018./2019.mācību gadā.

Un patiesi, padarīts ir ļoti daudz, izstādē darbi pārsteidz ar kvalitāti, oriģinalitāti, dažādību materiālu un māksliniecisko izteiksmes veidu izvēli.

Izstādē var apskatīt 167 darbus no Tukuma, Engures un Jaunpils novadu skolām: Tukuma Raiņa ģimnāzijas, Tukuma 2.vidusskolas, Tukuma Vakara un neklātienes vidusskolas, Tumes vidusskolas, Irlavas pamatskolas, Pūres pamatskolas, Tukuma 3.pamatskolas, Tukuma novada internātpamatskolas, Tukuma 2.pamatskolas, Tukuma E. Birznieka-Upīša 1.pamatskolas, Tukuma Mākslas skolas, Engures vidusskolas, Lapmežciema pamatskolas, Smārdes pamatskolas, Milzkalnes sākumskolas, Engures Mūzikas un mākslas skolas, Jaunpils vidusskolas.

Izstādes darbus vērtēja žūrijas komisija, kuras sastāvā darbojās:

·            M. Muižnieces Rīgas Mākslas skolas skolotāja Ingemāra Treija,

·            brīvmāksliniece, skolotāja Iveta Liepiņa,

·            izglītības darba vecākā speciāliste Angelika Dembovska.

 

Tukuma, Engures un Jaunpils novadu izglītības iestāžu vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas pulciņu darbu izstādes-konkursa “To redzēju, to zināju, to es pratu!” rezultāti

 

Paldies visiem konkursa dalībniekiem un skolotājiem!

 

__________________________________________________________________________________

 

Informācijai:

Tukuma novada Domes ēkā Talsu ielā 4, Tukumā, atrodas 858.vēlēšanu iecirknis. Eiropas Parlamenta vēlēšanu procesa nodrošināšanai 858.vēlēšanu iecirknis strādās no 20.05.2019. līdz 27.05.2019. Lai nodrošinātu normatīvo aktu prasībām atbilstošu 858.vēlēšanu iecirkņa darbību, kā arī pasargātu bērnu veidotos darbus no netīšas vai tīšas bojāšanas, laikā no 21.05.2019. līdz 27.05.2019.  ekspozīcija apskatei daļēji slēgta. Ņemot vērā iepriekš minētos iemeslus,  izstādes norises laiks pagarināts līdz 2019.gada 11.jūnijam.

 

Angelika Dembovska,

Tukuma novada Izglītības pārvaldes

 izglītības darba vecākā speciāliste,

t. 25433432

DMC Firewall is a Joomla Security extension!