Sākums Raksts Tautas deja 2014./2015.m.g.

Tautas deju un citu kolektīvu interešu izglītības programmas 2014./2015. m. g.

Informācija

Seminārs „XI Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku aktualitātes” 28.04.2015.

Seminārs tautas deju kolektīvu vadītājiem 06.10.2014.

Konkursu, pasākumu nolikumi

Tukuma, Engures un Jaunpils novadu skolu tautas deju kolektīvu lielkoncerta (starpskate) „Līdz varavīksnei tikt” nolikums

Tukuma, Engures un Jaunpils novadu skolu tautas deju kolektīvu lielkoncerta „Zemgales bļoda” nolikums

Tukuma, Engures un Jaunpils novadu skolu tautas deju kolektīvu lielkoncerta „Būšu liels” nolikums