Tukuma novada Izglītības pārvalde

Sākums Izglītības atbalsta centrs organizē atbalsta grupas

Izglītības atbalsta centrs piedāvā jaunu pakalpojuma veidu – atbalsta grupa pedagogiem un atbalsta grupa izglītojamo vecākiem.

Atbalsta grupa ir darbības forma, kur dalībnieki regulāri satiekas,un katram tiek dota iespēja dalīties pieredzē ar citiem grupas dalībniekiem un gūt jaunu pieredzi sev. Tā ir balstīta uz dalībnieku pašpalīdzības principu - darbojoties kopā, kopā pārvarēt grūtības, iegūt zināšanas un atbalstu.

 Atbalsta grupa dod iespēju dalībniekiem atklāti runāt un dalīties par savu pieredzi vai pārdzīvojumiem un uzzināt citu cilvēku pieredzi, pārliecināties, ka ir cilvēki, kuri izjūt līdzīgas jūtas un pārdzīvo līdzīgas situācijas dzīvē,dzirdēt citu cilvēku viedokļus par sev tuvu problēmu, iemācīties cienīt katra individualitāti, mācīties uzticēties un nevērtēt vienam otru, paust savas emocijas, būt uzklausītam, saprastam un pieņemtam, saņemt savstarpēju atbalstu, uzmanību, iedrošinājumu, izprast savas grūtības, rast spēku un cerību mainīt esošo situāciju, saņemt jaunu informāciju.

Izglītības atbalsta centra  psihologi uzsāk pieteikšanos uz atbalsta grupām novada izglītības iestāžu

  • izglītojamo vecākiem, kuru bērniem ir uzvedības grūtības- (psiholoģe I.Kapustina);  skat. sīkāk
  • pedagogiem par tēmu "Stresa menedžments"- (psiholoģe-D.Spade).   skat. sīkāk

Nodarbības notiks 1 reizi mēnesī, sākot ar februāri. Dalībnieku skaits grupā no 8 līdz 10 cilvēkiem.

Dalība vecākiem un pedagogim atbalsta grupās ir bez maksas.

Aicinām interesentus pieteikties!

DMC Firewall is a Joomla Security extension!