Tukuma novada Izglītības pārvalde

Sākums Jaunumi Raksts Projekta Nr. 8.3.2.2/16/I/001 aktivitātes Tukuma 2.pamatskolā martā un aprīlī

Tukuma 2.pamatskolas meiteņu un zēnu koriem tika piedāvātas ekskluzīvas nodarbības skolēnu brīvlaikā. Kopā ar diriģentu Romānu Vanagu un deju studijas “Demo” vadītāju Lieni Bēniņu skolēni apguva uzstāšanās mākslu, apvienojot balss skanējumu un kustības.

 

                   

23.aprīlī Tukuma 2.pamatskolas skolēniem interesanta bija arī Dabaszinību diena jeb  radošās darbnīcas 1.-5. klašu skolēniem, kuru mērķis bija rosināt skolēnos interesi par tehniskajām nozarēm, ļaujot pašiem aktīvi līdzdarboties. Aizraujošās, izglītojošās un interesantās darbnīcas vadīja SIA „Aspired” komanda. 1.klašu skolēni darbojās darbnīcā, kurā katram bija iespēja pagatavot savu flaberi.

 

Pagatavošanas procesā skolēni uzzināja, kā savstarpēji reaģē dažādas vielas un mainās to agregātstāvokļi. 2.klašu skolēni pagatavoja atlecošu bumbiņu. Dalībnieki uzzināja, kas ir kinētiskā un potenciālā enerģiju, cik augstu var uzlekt atlecošā bumbiņa un kā izmantotie materiāli var ietekmēt bumbiņas īpašības. 3. un 4.klašu skolēni darbojās darbnīcā „Kosmiskā raķete”.  Skolēni iepazinās ar raķešu uzbūvi un papildināja zināšanas par kosmosu. Katrs izgatavoja savu raķeti, kuru skolas pagalmā izšāva gaisā. Šī darbošanās skolēniem ļoti patika, jo bija iespējams pārliecināties, cik tālu var aizlidot paša izveidotā raķete. Savukārt 4.b un 5.klašu skolēni veidoja savu krāsaino kaleidoskopu.  Sākumā skolēniem bija iespēja iepazīties ar kaleidoskopa darbības principiem un rašanās vēsturi. Pēc tam no dažādām kancelejas precēm katrs veidoja savu kaleidoskopu, kuru izrotāja, parādot savu radošo domāšanu un iztēli. Pateicoties projektam, šī skolas diena izvērtās neaizmirstama un aizraujoša.

Our website is protected by DMC Firewall!