Tukuma novada Izglītības pārvalde

Sākums Projekti JA Latvia Tukuma novadā

JA Latvia Tukuma novadā

Junior Achievement (JA) Latvia aktivitātes Tukuma novada izglītības iestādēs

 

 

 


AKTUALITĀTES:

img 9769 1 samazin 150Noskaidroti jaunāko klašu finanšu pratības konkursu “Mana vārdnīciņa” un “Biznesa pasakas” laureāti.

 

 

 

 


 

Komanda MM apgr samazin 150Latvijas finālistu vidū - Tukuma 2.pamatskolas skolēnu mācību uzņēmums "Healthy life"

Tukuma 2.pamatskolas skolēnu Mārtiņa Immermaņa un Madra Čivčiša mācību uzņēmums Healthy life ir iekļuvis “Jauno uzņēmēju dienas 2020” finālā un ir starp 5 labākajiem pamatskolas grupā. Skolēnu mācību uzņēmums “Healthy life” 16.jūnijā Rīgā klātienā sacentīsies par Latvijas labākā SMU titulu. 

 


 

JAL tiessaiste samazin 150Pārejot uz attālinātu mācīšanos ārkārtas situācijas laikā, Latvijas lielākā izglītības organizācija Junior Achievement Latvia sadarbībā ar RTU Rīgas Biznesa skolu (RBS) Latvijas vidusskolēniem tiešsaistē organizē bezmaksas lekciju kursu biznesa vadībā un tirgzinībās.

Pieteikšanās ŠEIT.
Pirmais vebinārs norisināsies 26. martā plkst. 16.00.

 

Plašāka informācija ŠEIT.


 

49642615713 dc56a4b3db o samazin 150

2020.gada 7.martā tirdzniecības centrā “DOMINA” notika Junior Achievement Latvia (JA Latvia) Skolēnu mācību uzņēmumu (SMU) Latvijas mēroga pasākums “CITS BAZĀRS”.

Skolēnu mācību uzņēmumu (SMU) Latvijas mēroga pasākuma “CITS BAZĀRS” rezultāti ŠEIT

 

 


DSC 0627 samazin2020.gada 20.janvārī Tukuma bibliotēkā, Šēseles ielā 3, Tukumā notika pirmā sanāksme Tukuma novada izglītības iestāžu pedagogiem par Biznesa izglītības biedrības “Junior Achievement – Young Enterprise Latvia” ekonomiskās izglītības mācību programmu īstenošanu Tukuma novada izglītības iestādēs. Tukuma pašvaldība ar 2019.gada 11.februāri nolēma finansiāli atbalstīt skolēnu uzņēmējdarbību, rodot iespēju visām Tukuma novada izglītības iestādēm iesaistīties JA Latvia piedāvātajās programmās. Ar pozitīvu iedvesmu un uz turpmāku atbalstu un sadarbības solījumiem sanāksmi atklāja Tukuma novada Domes uzņēmējdarbības veicināšanas speciālists Artūrs Doveiks

JA Latvia programmas direktore Ingu Bolmane un JA Latvia projektu vadītājs Jānis Bukšs skolotājus iepazīstināja ar JA Latvia programmas vispārējās izglītības mācību saturā -  uzņēmējspēju kompetenču attīstīšanu skolēniem no sākumskolas līdz vidusskolai. Savā pieredzē darbā ar skolēnu mācību uzņēmumu mācību metodes īstenošanu dalījās JA Latvia konsultante Talsu Valsts ģimnāzijas skolotāja Ieva Sebre.

Sanāksmes noslēgumā reģionālā SMU pasākuma “CITS BAZĀRS” Tukumā izvērtējums.

 


csm JA Latvija 98307eb5762020.gada 20.janvārī plkst.14.00Tukuma bibliotēkā, Šēseles ielā 3, Tukumā notiks sanāksme Tukuma novada izglītības iestāžu pedagogiem. 

Sanāksmes tēma Biznesa izglītības biedrības “Junior Achievement – Young Enterprise Latvia” ekonomiskās izglītības mācību programmu īstenošana Tukuma novada izglītības iestādēs.

 

Darba kārtība

 

Pieteikšanās sanāksmei līdz 15.janvārim http://ejuz.lv/pieteikumssanaksmei20012020  

 


citsbazars samazinReģionālā skolēnu mācību uzņēmumu pasākuma “CITS BAZĀRS” nolikums

Pielikums (pieteikuma anketa)

Pielikums (apliecinājums līdz 18 gadu vecumam)

Pielikums (apliecinājums 18+)

Informācija par skolēnu mācību uzņēmumu pasākuma “CITS BAZĀRS” pieteikumu izvērtēšanu

Pielikums (uzaicināto SMU saraksts)

 

 


Latvijas uzņēmējdarbības konference "Uzdrīksties uzvarēt" 

31102019 konference maz2019.gada 31. oktobrī, plkst. 10.00 Ķīpsalas izstāžu zālē notiks lielākā Latvijas uzņēmējdarbības konference “UZDRĪKSTIES UZVARĒT”, kopumā pulcējot 5000 skolēnu, jauniešu un skolotāju no visas Latvijas.

Šī gada konferences tēma ir “Pievienojies varoņiem biznesā!”. Konferenci organizē Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) un Junior Achievement Latvia (JA Latvia), lai izglītotu Latvijas jauniešus par uzņēmējdarbības vidi un daudzām iespējām, ko tā dod.

 

Plašāka informācija par pasākumu un programmu pieejama: http://www.jalatvia.lv/bnews/global/792

 

 


Seminārs “Jauno uzņēmēju skola 2019"

 

2019.gada 17.septembrī Zemgales vidusskolā Junior Achievement Latvia (JA Latvia) sadarbībā ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru (LIAA) projekta “Inovāciju motivācijas programma” ietvaros organizēja semināru “Jauno uzņēmēju skola 2019”. 

Vairāk par semināru

  


Reģionālais seminārs "Jauno uzņēmēju skola 2019"

 

JAL reg sem tukums MLJunior Achievement Latvia (JA Latvia) sadarbībā ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru (LIAA) projekta “Inovāciju motivācijas programma” ietvaros organizēs semināru “Jauno uzņēmēju skola 2019”. Seminārā dalībniekus ar saviem biznesa veiksmes stāstiem iedvesmos esošie uzņēmēji, LIAA biznesa inkubatoru pārstāvji, SMU programmas dalībnieki atklās savu pieredzi un ieguvumus, un JA Latvia pārstāvji pastāstīs par iespēju uzsākt uzņēmējdarbību jau skolas laikā. Īpašais viesis — uzņēmēja Ieva Kalve — stāstīs, kas ir viedā ekonomika un kā tā var palīdzēt veidot inovatīvus un tehnoloģiskus SMU. SMU varēs saņemt individuālas konsultācijas par sava uzņēmuma darbību un attīstību, kā arī dalībniekiem būs iespēja apgūt dažādas ar uzņēmējdarbību un radošo domāšanu saistītas prasmes radošajā RTU Riga Business School darbnīcā.

“Jauno uzņēmēju skola 2019” ir vienas dienas seminārs, kas šogad norisināsies: 2019.gada 17.septembrī, no plkst. 10.00 līdz 15.00 Zemgales vidusskolā, Slampe, Slampes pagasts, Tukuma novadā.

Darba kārtība (precizēta 13.09.2019)

 

Pieteikšanās semināram no 3.septembra, anketas saite semināram - http://www.jalatvia.lv/bnews/global/790   VIETU SKAITS IR IEROBEŽOTS!

 Pasākums tiek īstenots LIAA projekta “Inovāciju motivācijas programma” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds un Eiropas Savienība. Skolēnu mācību uzņēmumu programmas ilggadējs atbalstītājs ir Swedbank Latvia

  


Latvijas izglītības organizācijas Junior Achievement Latvia (JA Latvia) organizētais finanšu pratības konkurss 1.-4.klašu skolēniem “Mana vārdnīciņa”. Rezultāti

  


Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) projekta “Inovāciju motivācijas programmas” ietvaros organizācijas Junior Achievement Latvia (JA Latvia) rīkotais  skolēnu mācību uzņēmumu (SMU) Latvijas mēroga pasākumu “CITS BAZĀRS pavasarī 2019”.

 


Kontaktinformācija:

Angelika Dembovska

Tukuma novada Izglītības pārvaldes izglītības darba vecākā speciāliste

Tālrunis: 63107274; 25433432

e-pasts: angelika.dembovska[at]tukums.lv

DMC Firewall is a Joomla Security extension!