Tukuma novada Izglītības pārvalde

Sākums Projekti JA Latvia Tukuma novadā

Junior Achievement Latvia organizācija


 

AKTUALITĀTES 

2022./2023.m.g.

 

 

JAL 1 200

Noskaidroti Finanšu pratības konkursu "Mana vārdnīciņa" un "Biznesa pasakas" laureāti

2023.gada gada 26.maijā tika noskaidroti finanšu pratības konkursu "Mana vārdnīciņa" un "Biznesa pasakas" laureāti. 
      Šogad Junior Achievement Latvia uz otro atlases kārtu bija saņēmusi vairāk kā 240 skolēnu darbus konkursam "Biznesa pasakas" un 284 vārdnīciņas  konkursam "Mana vārdnīciņa" no 1.-4. un 5.-9.klašu skolēniem visā Latvijā.

Konkursu “Mana vārdnīciņa” vērtēja Latvijas Bankas speciālistu žūrijas komisija, savukārt Biznesa pasakas ar laimīgām beigām vērtēja - vērtēja Latvijas Republikas Saeima, LR Konkurences padome, Latvijas Nacionālais teātris, Latvijas valsts meži, Latvijas Privāto vēsturisko ēku asociācija, Apollo Skypark, Pepco un Dienas mediju žurnāla Ilustrētā Junioriem žurnālisti un atbalsta PEPCO.

 

Latvijas Bankas un Junior Achievement Latvia finanšu pratības konkursa

pirmskolas izglītības iestāžu un 1. - 4. klašu skolēniem “Mana Vārdnīciņa” laureāti no Tukuma novada Izglītības iestādēm:

·         Engures vidusskola Emīlija Pumpure, skolotāja Inga Dreimane;

·         Tukuma E. Birznieka-Upīša 1.pamatskola Paula Ramoliņa, skolotāja  Dita Gaigala;

Paula Ramoliņa ieguva 1. vietu "Mana vārdnīciņa 2023"!

Liels paldies jāsaka Paulas Ramoliņas mammai, jo vārdnīciņas nolikums paredz, ka tā ir jāveido kopā ar ģimeni un viņa bija ieguldījusi ļoti lielu darbu, lai tā taptu.

 

Junior Achievement Latvia finanšu pratības konkurss 5. - 9. klašu skolēniem “Biznesa pasakas” Tukuma novada izglītības iestāžu laureāti:

·         Tukuma E. Birznieka-Upīša 1.pamatskolas skolniece Loreta Pūkaine, pasakas nosaukums “Fanijas&Lotes gardumi”, skolotāja Dita Gaigala;

·         Irlavas pamatskolas skolēns Jēkabs Šaripa pasakas nosaukums “Apģērbs baloniņā”, skolotāja Ilva Kalniņa;

·         Irlavas pamatskolas skolēns Valters Erzams, pasakas nosaukums “Brīnumnūjiņas”, skolotāja Ilva Kalniņa.

 

Milzīgs paldies par ieguldīto darbu no biznesa izglītības organizācijas “Junior Achievement Latvia” skolotājām Ingai Dreimanei, Ditai Gaigalai un Ilvai Kalniņai.

No sirds priecājamies par augstiem sasniegumiem!

                                      Tukuma novada Izglītības pārvaldes izglītības darba vecākā speciāliste Angelika Dembovska

 

 

 

citz bazars attels 500

 

2023.gada 6.aprīlī, Tukumā, Pasta ielā 14, t/c RIMI telpās norisinājās Junior Achievement Latvia Skolēnu mācību uzņēmumu pasākums “CITS BAZĀRS”, kurā ar savu produkciju un pakalpojumiem piedalījās 36 skolēnu mācību uzņēmumi no Tukuma novada izglītības iestādēm.

Tas tik bija Bazārs!

Tāda kņada un rosība centrā ilgi nebija vērojama! Pēdējais skolēnu mācību uzņēmumu pasākums notika pirms COVID epidēmijas 2019.gadā.

 

Skolēnu mācību uzņēmumi centrā bija izvietoti cieši viens pie otra un par pircēju konkurēja ar mājražotājiem tirdzniecības centra ārpusē. Un kā nu ne, pasākums norisinājās teju Lieldienu svētku priekšvakarā!

 

Lasīt vairāk

Dalībnieki

 

 

 

 

CB23 pavasaris identitate attels 550

 

2023.gada 4.martā  Rīgā, tirdzniecības centrā “Domina Shopping” notika Junior Achievement Latvia skolēnu mācību uzņēmumu (SMU) Latvijas mēroga pasākums CITS BAZĀRS PAVASARĪ 2023.

Junior Achievement Latvia žūrija uz šo pasākumu uzaicināja 270 mācību uzņēmumus no visas Latvijas. 2022./2023. mācību gadā “Junior Achievement Latvia” reģistrējās vairāk nekā 1500 SMU. Pasākumam pieteicās 400 uzņēmumi un no tiem žūrijas komisija dalībai pasākumā tirdzniecības centrā uzaicināja 270 uzņēmumus.

Pasākuma laikā SMU piedāvāja iegādāties pašu saražoto preci un pakalpojumus.

 

Lasīt vairāk 

 

 

 

Jal attels 550

2022.gada 3.decembrī tirdzniecības centrā “Domina Shopping” pēc divu gadu pārtraukuma klātienē notika ikgadējais izglītības organizācijas “Junior Achievement Latvia” un Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) rīkotais Latvijas skolēnu mācību uzņēmumu Ziemassvētku gadatirgus “Cits Bazārs”. Tajā pašu radītas preces un oriģinālas Ziemassvētku dāvanas apmeklētājiem piedāvāja 270 skolēnu mācību uzņēmumi no visas Latvijas.

Lasīt vairāk

 

2021./2022.m.g.

 

 Jauno Uzņēmēju dienas 2022

 

Tukuma Raiņa Valsts ģimnāzijas 7.a klases skolēni Mārtiņš Immermanis un Madris Čivčišs ar savu skolēnu mācību uzņēmumu  “SmarTTable” no 18.maija līdz 19.maijam piedalījās Junior Achievement Latvia organizētajā Latvijas mēroga pasākumā “Jauno Uzņēmēju dienas 2022”. Kopumā šogad Skolēnu mācību uzņēmumu programmā ir reģistrēti 1109 SMU, no kuriem finālam izvirzīti 20 labākie skolēnu mācību uzņēmumi vidusskolas grupā un 10 labākie skolēnu mācību uzņēmumi pamatskolas grupā.  Apbalvošanas pasākumā, 19.maijā, SMU “SmarTTable” ieguva 1.vietu pamatskolas grupā.

 

Attēli no apbalvošanas pasākuma

 

Skolotājs-konsultants Sigita Roena-Immermane

 

09.03.2022

attels 200Sākusies pieteikšanās uz Ēnu dienas vakancēm. Aicinām skolēnus izmantot iespēju un no 18.marta pieteikties uz http://enudiena.lv  pieejamajām vakancēm, lai ēnotu savu nākotnes profesiju. Ēnotāji reģistrējas: līdz 1.aprīlim.

Ēnotāju pieteikšanās uz vakancēm notiks 3 kārtās: 9. - 14. marts; 18. - 21. marts; 25. - 28. marts. Nejaušais ēnotājs: 1. aprīlis

Ēnu devēji apstiprina pieteikumus: 15. - 17. marts (šajā laikā uz vakancēm NEVAR pieteikties); 22. - 24. marts (šajā laikā uz vakancēm NEVAR pieteikties); 29. - 31. marts (šajā laikā uz vakancēm NEVAR pieteikties).

ĒNOTĀJAM ir iespēja pieteikties vienlaicīgi tikai uz 1 vakanci. Ja to noraida vai Ēnu devējs neapstiprina konkrētā periodā, skolēnam atveras jauna iespēja pieteikties vakancēm. Katru reizi var pieteikties tikai uz 1 vakanci, līdz ar to izvēle jāveic rūpīgi. Pirms tam iesakām iepazīties ar plašo vakanču piedāvājumu un atzīmēt pie favorītiem tās vakances, kas interesē visvairāk un tad izvēlēties 1 vakanci, kurai pieteikties un sniegt pārdomātu motivāciju.

Ja pieteikums uz interesējošo vakanci tiek apstiprināts, gaidi ziņu no sava Ēnu devēja par Ēnu dienas norisi.

Ja pieteikums tiek noraidīts, piesakies uz jaunu vakanci. Nav ierobežots skaits, cik daudz reizes var pieteikties uz vakancēm, ja pieteikumi tiek noraidīti.

Šogad Ēnu diena norisināsies 6.aprīlī. Reaģējot uz ārstu un citu medicīnas ekspertu publiski pausto informāciju par katastrofālu veselības aprūpē strādājošo trūkumu Latvijā, izvēlēta šī gada Ēnu dienas tēma – profesijas medicīnā.

Šogad ēnošana varēs norisināties klātienē vai tiešsaistē, atkarībā no Ēnu devēja iespējām un ievērojot valstī noteiktos epidemioloģiskās drošības pasākumus.

Visa jaunākā informācija par programmu Ēnu diena atrodama portālā www.enudiena.lv

 

 

28.02.2022

SMU 200Ikgadējais Latvijas skolēnu mācību uzņēmumu pasākums CITS BAZĀRS norisināsies tiešsaistē šī gada martā. Vietnē JALATVIA.LV skolēnu mācību uzņēmumi (SMU) no visas Latvijas publicēs pašu radītās preces un pakalpojumus, savukārt lapas apmeklētāji varēs ērti aplūkot piedāvājumu un sazināties ar skolēniem, lai iegādātos noderīgas lietas savai ikdienai. CITS BAZĀRS darbosies no 3. līdz 7.martam. 

Vietnē www.jalatvia.lv būs pieejams e-katalogs, kurā apmeklētāji varēs aplūkot skolēnu mācību uzņēmumu virtuālos katalogus un iegādāties viņu ražojumus – mājas lietas, preces skaistumkopšanai, bižutēriju, dažādas spēles un preces bērniem, kā arī apģērbus, modes lietas, interjera priekšmetus, pārtikas preces u.c.

 

Interesenti aicināti novērtēt Latvijas skolēnu veikumu un iepirkties CITĀ BAZĀRĀ no 3. līdz 7.martam, apmeklējot lapu jalatvia.lv/katalogs.

 

Dalībnieku sarakstā iekļautie Tukuma novada SMU

Izglītības iestāde

Skolēnu mācību uzņēmuma nosaukums

Produkta apraksts

Tukuma Raiņa Valsts ģimnāzija

SmarTTable

Pielāgojams koka galdiņš ergonomiskam darbam ar portatīvo datoru vai planšeti

Tukuma 2.vidusskola

EcoBeauty

LV Dabīgā kosmētika, ķermeņa skrubis, ražots no dabīgām izejvielām

Tukuma 2.vidusskola

Focus On Your Energy

Veselīgu pārtikas produktu ražošana, izmantojot tikai dabīgas izejvielas

Tukuma 2.vidusskola

Greencare Cosmetics

Dabīgs un ekoloģisks lūpu balzāms, kurš izgatavots no dabīgām izejvielām

Tukuma 2.vidusskola

Perfect Feelings

Vannas bumbas ar dažādām smaržām, kas ļaus relaksēties

Tukuma 2.vidusskola

SoapyWashy

Ziepes ar dažādām tējām, kas veido dabīgu skrubi jūsu rokām

Irlavas pamatskola

Yarn masters.

Dažādu krāsu ausaiņi gan lielām, gan mazām dāmām

 

20.12.2021

 

Latvijas skolēnu mācību uzņēmumu tirgus "CITS BAZĀRS" ir noslēdzies.

“CITS BAZĀRS” norises laikā jaunos uzņēmējus vērtēja pieredzējusi profesionāļu, uzņēmēju un akadēmisko spēku komanda, un labākie tika apbalvoti deviņās nominācijās: “Sociāli atbildīgs SMU”, “Tehnoloģiskās inovācijas produkts/pakalpojums”, “Labākā SMU pārdošanas komanda”, “Uz zināšanām balstīts SMU produkts/pakalpojums”, ‘’Sociālo mediju komunikācijas balva’’, ‘’SMU produkts/pakalpojums gatavs starptautiskajam biznesam’’, ’’Videi draudzīgs SMU produkts/pakalpojums’’, ’’SMU biznesa potenciāls’’ un ’’Labākais reklāmas video’’.

Kā katru gadu, arī šogad Latvijas skolēnu mācību uzņēmumu tirgū “CITS BAZĀRS” piedalījās Tukuma novada izglītības iestāžu SMU. 14.decembrī tiešsaistē notika apbalvošanas pasākums.

Tukuma Raiņa Valsts ģimnāzijas 7.a klases skolēni Mārtiņš Immermanis un Madris Čivčišs ar savu skolēnu mācību uzņēmumu  SmarTTable” tika izvirzīts trīs nominācijām “Sociāli atbildīgs SMU”, “SMU biznesa potenciāls” un “Uz zināšanām balstīts SMU produkts/pakalpojums”. Šajā pasākumā SMU “SmarTTable” ir ieguva nomināciju “SMU biznesa potenciāls” un Attīstības finanšu institūcijas Altum simpātiju balvu. Skolotāja Sigita Roenna –Immermane.

SMU 1 250     smu 2 250

Pamatskolu  grupā no Tukuma novada vislabāk sevi parādīja SMU “Yarn masters” no Irlavas pamatskolas, ar produktu ziemas siltās galvassegas dāmām. Attēlā - Irlavas pamatskolas skolnieces Alise Avotiņa un Anete Gabriela Kalniņa.

smu 3 250

Plašāka informācija pieejama: www.jalatvia.lv - Apbalvoti labākie... >> lasīt tālāk

Patiesi lepojamies par Tukuma novada izglītības iestāžu skolēnu mācību uzņēmumu sasniegumiem, lai bizness top un attīstās!

 

10.12.2021

 

JAL attels 200Ikgadējais Latvijas skolēnu mācību uzņēmumu tirgus “CITS BAZĀRS” ziemā notiek tiešsaistē. Vietnē jalatvia.lv/katalogs skolēnu mācību uzņēmumi (SMU) no visas Latvijas publicē pašu radītās preces un pakalpojumus, savukārt lapas apmeklētājiem ir iespēja ērti aplūkot piedāvājumu un sazināties ar skolēniem, lai iegādātos oriģinālas svētku dāvanas vai noderīgas lietas savai ikdienai.  

 

Interesenti aicināti novērtēt Latvijas skolēnu veikumu un iepirkties CITĀ BAZĀRĀ, no 9. līdz 14.decembrim, apmeklējot lapu jalatvia.lv/katalogs

 

Apbalvošanas pasākums tiešraidē 14.12.2021 plkst. 13:00 JAL Facebook lapā https://www.facebook.com/JALatvia  

 

“CITS BAZĀRS” norises laikā kā ierasts jaunos uzņēmējus vērtēs pieredzējusi profesionāļu, uzņēmēju un akadēmisko spēku komanda, un labākie tiks apbalvoti deviņās nominācijās: “Sociāli atbildīgs SMU”, “Tehnoloģiskās inovācijas produkts/pakalpojums”, “Labākā SMU pārdošanas komanda”, “Uz zināšanām balstīts SMU produkts/pakalpojums”, ‘’Sociālo mediju komunikācijas balva’’, ‘’SMU produkts/pakalpojums gatavs starptautiskajam biznesam’’, ’’Videi draudzīgs SMU produkts/pakalpojums’’, ’’SMU biznesa potenciāls’’ un ’’Labākais reklāmas video’’. 

 

“CITS BAZĀRS” dalībnieku saraksts pieejams ŠEIT. 

 

Arī šogad Latvijas skolēnu mācību uzņēmumu tirgū “CITS BAZĀRS” piedalās Tukuma novada SMU!

 

Plašāka informācija pieejama: www.jalatvia.lv 

 

 

29.10.2021

 

tikai nosaukums Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) un Junior Achievement Latvia (JA Latvia) organizē ikgadējo Iedvesmas konferenci jauniešiem #UzdrīkstiesUzvarēt tiešsaistē no plkst. 10:00 līdz 14:00.

 

Konferences mērķis iedvesmot jauniešus apgūt dzīvei noderīgas prasmes un motivētu domāt par savu ceļu biznesā, ar saviem stāstiem iedvesmos spilgtas un veiksmīgas Latvijas personības.

 

Kur un kā varēs skatīties?

Konferences tiešraide pasākuma dienā būs pieejama:

Informatīvais buklets par konferenci ar uzdevumiem skolēniem. 

Konferences programma

® Kā arī informējam, ka jalatvia.lv skolotāju profilos materiālu sadaļā “CITI MATERIĀLI” būs lejuplādējama sertifikāta forma, ko varēsiet aizpildīt un izsūtīt tiem, kuri būs skatījušies konferenci!

Konference tiek īstenota LIAA projekta “Inovāciju motivācijas programma” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds un Eiropas Savienība. Pasākumu atbalsta Swedbank. Informatīvie atbalstītāji - Diena, Inbox.lv, Dienas Bizness.

 _________________________________________________________________________________________________

 

14.10.2021

Novada izglītības iestāžu pārstāvju tikšanās ar biedrības Junior Achievement Latvia pārstāvjiem par Praktiskās biznesa un ekonomiskās izglītības programmas jauniešiem biedrības Junior Achievement Latvia piedāvājumu izglītības iestādēm plkst.13, tiešsaistē

Darba kārtība

 _________________________________________________________________________________________________

 

2020./2021.m.g.

 

jal m pavlovics 200x

Noslēdzies izglītības organizācijas “Junior Achievement Latvia” (JA Latvia) sadarbībā ar Latvijas Banku un veikalu tīklu “Pepco” organizētais finanšu pratības konkurss 1.–4. klašu skolēniem “Mana vārdnīciņa” un 5.–9. klašu skolēniem konkurss “Biznesa pasakas”. Mācību gada laikā konkursiem tika iesniegtas 265 finanšu terminu vārdnīcas un 417 biznesa pasakas no 60 Latvijas skolām.

 

Plašāku informāciju skatīt>>> ŠEIT.

 


 

cits bazars 150x

Aicinām skolēnu mācību uzņēmumus līdz 9.aprīlim pieteikt dalību Latvijas SMU pasākumā CITS BAZĀRS pavasarī, kas no 22. līdz 26.aprīlim norisināsies tiešsaistē. Lai piedalītos pasākumā, vienam no SMU dalībniekiem ir jāiesūta pieteikums dalībai jalatvia.lv profilos (pieteikšanās pieejama skolēnu profilos sadaļā "Pieteikuma anketas"). Dalībnieku saraksts tiks publicēts 12.aprīlī.

 ! Aicinām piedalīties finanšu pratības konkursos

JA Latvia aicina  pirmskolas izglītības iestāžu audzēkņus un  1.-4. klašu skolēnus un viņu vecākus piedalīties finanšu pratības konkursos "Mana vārdnīciņa" un 5.-9.klašu skolēnu komandas sacerēt un ilustrēt pasakas konkursam "Biznesa pasakas".

 

Darbu iesniegšanas termiņš konkursos ir 2021. gada 15.aprīlis. Konkursu nolikumi pieejami skolēnu un skolotāju profilos jalatvia.lv sadaļā "Nolikumi".

 


 

Junior Achievement Latvia īstenotā Radošuma un finanšu pratības konkursa „Mana vārdnīciņa” nolikums 1. - 4. klasēm un pirmsskolas izglītības iestādēm 

 

Konkursa „Mana vārdnīciņa” paraugi 1. - 4. klasēm un pirmsskolas  izglītības iestādēm 2020./2021. gadam

 

Junior Achievement Latvia īstenotā Radošuma un finanšu pratības konkursa „Biznesa pasakas” nolikums 5. - 9. klasēm

 


 

 Gadatirgus 150Apbalvoti labākie CITS BAZĀRS skolēnu mācību uzņēmumi

 

 

 

 


 

jaL 150x

JAUNUMS! Skolēnu mācību uzņēmumu pasākums CITS BAZĀRS ziemā 2020 tiešsaistē!

 

 

 

 

 

 


 

img 9769 1 samazin 150Noskaidroti jaunāko klašu finanšu pratības konkursu “Mana vārdnīciņa” un “Biznesa pasakas” laureāti.

 

 

 

 


 

Komanda MM apgr samazin 150Latvijas finālistu vidū - Tukuma 2.pamatskolas skolēnu mācību uzņēmums "Healthy life"

Tukuma 2.pamatskolas skolēnu Mārtiņa Immermaņa un Madra Čivčiša mācību uzņēmums Healthy life ir iekļuvis “Jauno uzņēmēju dienas 2020” finālā un ir starp 5 labākajiem pamatskolas grupā. Skolēnu mācību uzņēmums “Healthy life” 16.jūnijā Rīgā klātienā sacentīsies par Latvijas labākā SMU titulu. 

 


 

JAL tiessaiste samazin 150Pārejot uz attālinātu mācīšanos ārkārtas situācijas laikā, Latvijas lielākā izglītības organizācija Junior Achievement Latvia sadarbībā ar RTU Rīgas Biznesa skolu (RBS) Latvijas vidusskolēniem tiešsaistē organizē bezmaksas lekciju kursu biznesa vadībā un tirgzinībās.

Pieteikšanās ŠEIT.
Pirmais vebinārs norisināsies 26. martā plkst. 16.00.

 

Plašāka informācija ŠEIT.


 

49642615713 dc56a4b3db o samazin 150

2020.gada 7.martā tirdzniecības centrā “DOMINA” notika Junior Achievement Latvia (JA Latvia) Skolēnu mācību uzņēmumu (SMU) Latvijas mēroga pasākums “CITS BAZĀRS”.

Skolēnu mācību uzņēmumu (SMU) Latvijas mēroga pasākuma “CITS BAZĀRS” rezultāti ŠEIT

 

 

 


DSC 0627 samazin2020.gada 20.janvārī Tukuma bibliotēkā, Šēseles ielā 3, Tukumā notika pirmā sanāksme Tukuma novada izglītības iestāžu pedagogiem par Biznesa izglītības biedrības “Junior Achievement – Young Enterprise Latvia” ekonomiskās izglītības mācību programmu īstenošanu Tukuma novada izglītības iestādēs. Tukuma pašvaldība ar 2019.gada 11.februāri nolēma finansiāli atbalstīt skolēnu uzņēmējdarbību, rodot iespēju visām Tukuma novada izglītības iestādēm iesaistīties JA Latvia piedāvātajās programmās. Ar pozitīvu iedvesmu un uz turpmāku atbalstu un sadarbības solījumiem sanāksmi atklāja Tukuma novada Domes uzņēmējdarbības veicināšanas speciālists Artūrs Doveiks

JA Latvia programmas direktore Ingu Bolmane un JA Latvia projektu vadītājs Jānis Bukšs skolotājus iepazīstināja ar JA Latvia programmas vispārējās izglītības mācību saturā -  uzņēmējspēju kompetenču attīstīšanu skolēniem no sākumskolas līdz vidusskolai. Savā pieredzē darbā ar skolēnu mācību uzņēmumu mācību metodes īstenošanu dalījās JA Latvia konsultante Talsu Valsts ģimnāzijas skolotāja Ieva Sebre.

Sanāksmes noslēgumā reģionālā SMU pasākuma “CITS BAZĀRS” Tukumā izvērtējums.

 


 

csm JA Latvija 98307eb5762020.gada 20.janvārī plkst.14.00Tukuma bibliotēkā, Šēseles ielā 3, Tukumā notiks sanāksme Tukuma novada izglītības iestāžu pedagogiem. 

Sanāksmes tēma Biznesa izglītības biedrības “Junior Achievement – Young Enterprise Latvia” ekonomiskās izglītības mācību programmu īstenošana Tukuma novada izglītības iestādēs.

 

Darba kārtība

 

Pieteikšanās sanāksmei līdz 15.janvārim http://ejuz.lv/pieteikumssanaksmei20012020  

 


citsbazars samazinReģionālā skolēnu mācību uzņēmumu pasākuma “CITS BAZĀRS” nolikums

Pielikums (pieteikuma anketa)

Pielikums (apliecinājums līdz 18 gadu vecumam)

Pielikums (apliecinājums 18+)

Informācija par skolēnu mācību uzņēmumu pasākuma “CITS BAZĀRS” pieteikumu izvērtēšanu

Pielikums (uzaicināto SMU saraksts)

 

 


 

Latvijas uzņēmējdarbības konference "Uzdrīksties uzvarēt" 

31102019 konference maz2019.gada 31. oktobrī, plkst. 10.00 Ķīpsalas izstāžu zālē notiks lielākā Latvijas uzņēmējdarbības konference “UZDRĪKSTIES UZVARĒT”, kopumā pulcējot 5000 skolēnu, jauniešu un skolotāju no visas Latvijas.

Šī gada konferences tēma ir “Pievienojies varoņiem biznesā!”. Konferenci organizē Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) un Junior Achievement Latvia (JA Latvia), lai izglītotu Latvijas jauniešus par uzņēmējdarbības vidi un daudzām iespējām, ko tā dod.

 

Plašāka informācija par pasākumu un programmu pieejama: http://www.jalatvia.lv/bnews/global/792

 

 

 


Seminārs “Jauno uzņēmēju skola 2019"

 

2019.gada 17.septembrī Zemgales vidusskolā Junior Achievement Latvia (JA Latvia) sadarbībā ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru (LIAA) projekta “Inovāciju motivācijas programma” ietvaros organizēja semināru “Jauno uzņēmēju skola 2019”. 

Vairāk par semināru

 


 

Reģionālais seminārs "Jauno uzņēmēju skola 2019"

 

JAL reg sem tukums MLJunior Achievement Latvia (JA Latvia) sadarbībā ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru (LIAA) projekta “Inovāciju motivācijas programma” ietvaros organizēs semināru “Jauno uzņēmēju skola 2019”. Seminārā dalībniekus ar saviem biznesa veiksmes stāstiem iedvesmos esošie uzņēmēji, LIAA biznesa inkubatoru pārstāvji, SMU programmas dalībnieki atklās savu pieredzi un ieguvumus, un JA Latvia pārstāvji pastāstīs par iespēju uzsākt uzņēmējdarbību jau skolas laikā. Īpašais viesis — uzņēmēja Ieva Kalve — stāstīs, kas ir viedā ekonomika un kā tā var palīdzēt veidot inovatīvus un tehnoloģiskus SMU. SMU varēs saņemt individuālas konsultācijas par sava uzņēmuma darbību un attīstību, kā arī dalībniekiem būs iespēja apgūt dažādas ar uzņēmējdarbību un radošo domāšanu saistītas prasmes radošajā RTU Riga Business School darbnīcā.

“Jauno uzņēmēju skola 2019” ir vienas dienas seminārs, kas šogad norisināsies: 2019.gada 17.septembrī, no plkst. 10.00 līdz 15.00 Zemgales vidusskolā, Slampe, Slampes pagasts, Tukuma novadā.

Darba kārtība (precizēta 13.09.2019)

 

Pieteikšanās semināram no 3.septembra, anketas saite semināram - http://www.jalatvia.lv/bnews/global/790   VIETU SKAITS IR IEROBEŽOTS!

 Pasākums tiek īstenots LIAA projekta “Inovāciju motivācijas programma” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds un Eiropas Savienība. Skolēnu mācību uzņēmumu programmas ilggadējs atbalstītājs ir Swedbank Latvia

 


Latvijas izglītības organizācijas Junior Achievement Latvia (JA Latvia) organizētais finanšu pratības konkurss 1.-4.klašu skolēniem “Mana vārdnīciņa”. Rezultāti

 


Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) projekta “Inovāciju motivācijas programmas” ietvaros organizācijas Junior Achievement Latvia (JA Latvia) rīkotais  skolēnu mācību uzņēmumu (SMU) Latvijas mēroga pasākumu “CITS BAZĀRS pavasarī 2019”.

 


Kontaktinformācija:

Angelika Dembovska

Tukuma novada Izglītības pārvaldes izglītības darba vecākā speciāliste

Tālrunis: 63107274; 25433432

e-pasts: angelika.dembovska[at]tukums.lv

Our website is protected by DMC Firewall!