Tukuma novada Izglītības pārvalde

Sākums Projekti JA Latvia Tukuma novadā

 

 

 


 

AKTUALITĀTES:

2021./2022.m.g.

 

29.10.2021

 

tikai nosaukums Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) un Junior Achievement Latvia (JA Latvia) organizē ikgadējo Iedvesmas konferenci jauniešiem #UzdrīkstiesUzvarēt tiešsaistē no plkst. 10:00 līdz 14:00.

 

Konferences mērķis iedvesmot jauniešus apgūt dzīvei noderīgas prasmes un motivētu domāt par savu ceļu biznesā, ar saviem stāstiem iedvesmos spilgtas un veiksmīgas Latvijas personības.

 

Kur un kā varēs skatīties?

Konferences tiešraide pasākuma dienā būs pieejama:

Informatīvais buklets par konferenci ar uzdevumiem skolēniem. 

Konferences programma

® Kā arī informējam, ka jalatvia.lv skolotāju profilos materiālu sadaļā “CITI MATERIĀLI” būs lejuplādējama sertifikāta forma, ko varēsiet aizpildīt un izsūtīt tiem, kuri būs skatījušies konferenci!

Konference tiek īstenota LIAA projekta “Inovāciju motivācijas programma” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds un Eiropas Savienība. Pasākumu atbalsta Swedbank. Informatīvie atbalstītāji - Diena, Inbox.lv, Dienas Bizness.

 _________________________________________________________________________________________________

 

14.10.2021

Novada izglītības iestāžu pārstāvju tikšanās ar biedrības Junior Achievement Latvia pārstāvjiem par Praktiskās biznesa un ekonomiskās izglītības programmas jauniešiem biedrības Junior Achievement Latvia piedāvājumu izglītības iestādēm plkst.13, tiešsaistē

Darba kārtība

 _________________________________________________________________________________________________

 

2020./2021.m.g.

 

jal m pavlovics 200x

Noslēdzies izglītības organizācijas “Junior Achievement Latvia” (JA Latvia) sadarbībā ar Latvijas Banku un veikalu tīklu “Pepco” organizētais finanšu pratības konkurss 1.–4. klašu skolēniem “Mana vārdnīciņa” un 5.–9. klašu skolēniem konkurss “Biznesa pasakas”. Mācību gada laikā konkursiem tika iesniegtas 265 finanšu terminu vārdnīcas un 417 biznesa pasakas no 60 Latvijas skolām.

 

Plašāku informāciju skatīt>>> ŠEIT.

 


 

cits bazars 150x

Aicinām skolēnu mācību uzņēmumus līdz 9.aprīlim pieteikt dalību Latvijas SMU pasākumā CITS BAZĀRS pavasarī, kas no 22. līdz 26.aprīlim norisināsies tiešsaistē. Lai piedalītos pasākumā, vienam no SMU dalībniekiem ir jāiesūta pieteikums dalībai jalatvia.lv profilos (pieteikšanās pieejama skolēnu profilos sadaļā "Pieteikuma anketas"). Dalībnieku saraksts tiks publicēts 12.aprīlī.

 ! Aicinām piedalīties finanšu pratības konkursos

JA Latvia aicina  pirmskolas izglītības iestāžu audzēkņus un  1.-4. klašu skolēnus un viņu vecākus piedalīties finanšu pratības konkursos "Mana vārdnīciņa" un 5.-9.klašu skolēnu komandas sacerēt un ilustrēt pasakas konkursam "Biznesa pasakas".

 

Darbu iesniegšanas termiņš konkursos ir 2021. gada 15.aprīlis. Konkursu nolikumi pieejami skolēnu un skolotāju profilos jalatvia.lv sadaļā "Nolikumi".

 


 

Junior Achievement Latvia īstenotā Radošuma un finanšu pratības konkursa „Mana vārdnīciņa” nolikums 1. - 4. klasēm un pirmsskolas izglītības iestādēm 

 

Konkursa „Mana vārdnīciņa” paraugi 1. - 4. klasēm un pirmsskolas  izglītības iestādēm 2020./2021. gadam

 

Junior Achievement Latvia īstenotā Radošuma un finanšu pratības konkursa „Biznesa pasakas” nolikums 5. - 9. klasēm

 


 

 Gadatirgus 150Apbalvoti labākie CITS BAZĀRS skolēnu mācību uzņēmumi

 

 

 

 


 

jaL 150x

JAUNUMS! Skolēnu mācību uzņēmumu pasākums CITS BAZĀRS ziemā 2020 tiešsaistē!

 

 

 

 

 

 


 

img 9769 1 samazin 150Noskaidroti jaunāko klašu finanšu pratības konkursu “Mana vārdnīciņa” un “Biznesa pasakas” laureāti.

 

 

 

 


 

Komanda MM apgr samazin 150Latvijas finālistu vidū - Tukuma 2.pamatskolas skolēnu mācību uzņēmums "Healthy life"

Tukuma 2.pamatskolas skolēnu Mārtiņa Immermaņa un Madra Čivčiša mācību uzņēmums Healthy life ir iekļuvis “Jauno uzņēmēju dienas 2020” finālā un ir starp 5 labākajiem pamatskolas grupā. Skolēnu mācību uzņēmums “Healthy life” 16.jūnijā Rīgā klātienā sacentīsies par Latvijas labākā SMU titulu. 

 


 

JAL tiessaiste samazin 150Pārejot uz attālinātu mācīšanos ārkārtas situācijas laikā, Latvijas lielākā izglītības organizācija Junior Achievement Latvia sadarbībā ar RTU Rīgas Biznesa skolu (RBS) Latvijas vidusskolēniem tiešsaistē organizē bezmaksas lekciju kursu biznesa vadībā un tirgzinībās.

Pieteikšanās ŠEIT.
Pirmais vebinārs norisināsies 26. martā plkst. 16.00.

 

Plašāka informācija ŠEIT.


 

49642615713 dc56a4b3db o samazin 150

2020.gada 7.martā tirdzniecības centrā “DOMINA” notika Junior Achievement Latvia (JA Latvia) Skolēnu mācību uzņēmumu (SMU) Latvijas mēroga pasākums “CITS BAZĀRS”.

Skolēnu mācību uzņēmumu (SMU) Latvijas mēroga pasākuma “CITS BAZĀRS” rezultāti ŠEIT

 

 

 


DSC 0627 samazin2020.gada 20.janvārī Tukuma bibliotēkā, Šēseles ielā 3, Tukumā notika pirmā sanāksme Tukuma novada izglītības iestāžu pedagogiem par Biznesa izglītības biedrības “Junior Achievement – Young Enterprise Latvia” ekonomiskās izglītības mācību programmu īstenošanu Tukuma novada izglītības iestādēs. Tukuma pašvaldība ar 2019.gada 11.februāri nolēma finansiāli atbalstīt skolēnu uzņēmējdarbību, rodot iespēju visām Tukuma novada izglītības iestādēm iesaistīties JA Latvia piedāvātajās programmās. Ar pozitīvu iedvesmu un uz turpmāku atbalstu un sadarbības solījumiem sanāksmi atklāja Tukuma novada Domes uzņēmējdarbības veicināšanas speciālists Artūrs Doveiks

JA Latvia programmas direktore Ingu Bolmane un JA Latvia projektu vadītājs Jānis Bukšs skolotājus iepazīstināja ar JA Latvia programmas vispārējās izglītības mācību saturā -  uzņēmējspēju kompetenču attīstīšanu skolēniem no sākumskolas līdz vidusskolai. Savā pieredzē darbā ar skolēnu mācību uzņēmumu mācību metodes īstenošanu dalījās JA Latvia konsultante Talsu Valsts ģimnāzijas skolotāja Ieva Sebre.

Sanāksmes noslēgumā reģionālā SMU pasākuma “CITS BAZĀRS” Tukumā izvērtējums.

 


 

csm JA Latvija 98307eb5762020.gada 20.janvārī plkst.14.00Tukuma bibliotēkā, Šēseles ielā 3, Tukumā notiks sanāksme Tukuma novada izglītības iestāžu pedagogiem. 

Sanāksmes tēma Biznesa izglītības biedrības “Junior Achievement – Young Enterprise Latvia” ekonomiskās izglītības mācību programmu īstenošana Tukuma novada izglītības iestādēs.

 

Darba kārtība

 

Pieteikšanās sanāksmei līdz 15.janvārim http://ejuz.lv/pieteikumssanaksmei20012020  

 


citsbazars samazinReģionālā skolēnu mācību uzņēmumu pasākuma “CITS BAZĀRS” nolikums

Pielikums (pieteikuma anketa)

Pielikums (apliecinājums līdz 18 gadu vecumam)

Pielikums (apliecinājums 18+)

Informācija par skolēnu mācību uzņēmumu pasākuma “CITS BAZĀRS” pieteikumu izvērtēšanu

Pielikums (uzaicināto SMU saraksts)

 

 


 

Latvijas uzņēmējdarbības konference "Uzdrīksties uzvarēt" 

31102019 konference maz2019.gada 31. oktobrī, plkst. 10.00 Ķīpsalas izstāžu zālē notiks lielākā Latvijas uzņēmējdarbības konference “UZDRĪKSTIES UZVARĒT”, kopumā pulcējot 5000 skolēnu, jauniešu un skolotāju no visas Latvijas.

Šī gada konferences tēma ir “Pievienojies varoņiem biznesā!”. Konferenci organizē Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) un Junior Achievement Latvia (JA Latvia), lai izglītotu Latvijas jauniešus par uzņēmējdarbības vidi un daudzām iespējām, ko tā dod.

 

Plašāka informācija par pasākumu un programmu pieejama: http://www.jalatvia.lv/bnews/global/792

 

 

 


Seminārs “Jauno uzņēmēju skola 2019"

 

2019.gada 17.septembrī Zemgales vidusskolā Junior Achievement Latvia (JA Latvia) sadarbībā ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru (LIAA) projekta “Inovāciju motivācijas programma” ietvaros organizēja semināru “Jauno uzņēmēju skola 2019”. 

Vairāk par semināru

 


 

Reģionālais seminārs "Jauno uzņēmēju skola 2019"

 

JAL reg sem tukums MLJunior Achievement Latvia (JA Latvia) sadarbībā ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru (LIAA) projekta “Inovāciju motivācijas programma” ietvaros organizēs semināru “Jauno uzņēmēju skola 2019”. Seminārā dalībniekus ar saviem biznesa veiksmes stāstiem iedvesmos esošie uzņēmēji, LIAA biznesa inkubatoru pārstāvji, SMU programmas dalībnieki atklās savu pieredzi un ieguvumus, un JA Latvia pārstāvji pastāstīs par iespēju uzsākt uzņēmējdarbību jau skolas laikā. Īpašais viesis — uzņēmēja Ieva Kalve — stāstīs, kas ir viedā ekonomika un kā tā var palīdzēt veidot inovatīvus un tehnoloģiskus SMU. SMU varēs saņemt individuālas konsultācijas par sava uzņēmuma darbību un attīstību, kā arī dalībniekiem būs iespēja apgūt dažādas ar uzņēmējdarbību un radošo domāšanu saistītas prasmes radošajā RTU Riga Business School darbnīcā.

“Jauno uzņēmēju skola 2019” ir vienas dienas seminārs, kas šogad norisināsies: 2019.gada 17.septembrī, no plkst. 10.00 līdz 15.00 Zemgales vidusskolā, Slampe, Slampes pagasts, Tukuma novadā.

Darba kārtība (precizēta 13.09.2019)

 

Pieteikšanās semināram no 3.septembra, anketas saite semināram - http://www.jalatvia.lv/bnews/global/790   VIETU SKAITS IR IEROBEŽOTS!

 Pasākums tiek īstenots LIAA projekta “Inovāciju motivācijas programma” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds un Eiropas Savienība. Skolēnu mācību uzņēmumu programmas ilggadējs atbalstītājs ir Swedbank Latvia

 


Latvijas izglītības organizācijas Junior Achievement Latvia (JA Latvia) organizētais finanšu pratības konkurss 1.-4.klašu skolēniem “Mana vārdnīciņa”. Rezultāti

 


Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) projekta “Inovāciju motivācijas programmas” ietvaros organizācijas Junior Achievement Latvia (JA Latvia) rīkotais  skolēnu mācību uzņēmumu (SMU) Latvijas mēroga pasākumu “CITS BAZĀRS pavasarī 2019”.

 


Kontaktinformācija:

Angelika Dembovska

Tukuma novada Izglītības pārvaldes izglītības darba vecākā speciāliste

Tālrunis: 63107274; 25433432

e-pasts: angelika.dembovska[at]tukums.lv

Our website is protected by DMC Firewall!