Tukuma novada Izglītības pārvalde

8. klašu sociālo zinību atklātā olimpiāde

Nolikums

Rezultāti

 

1. klašu draudzības diena "Rodi prieku pasakā"

Nolikums

 

1.-2.klašu atklātā kombinētā olimpiāde

Nolikums (novada posms)

Rezultāti:     1.klase          2.klase

 

3.-4.klašu atklātā latviešu valodas olimpiāde

Nolikums (novada posms)

Rezultāti:   3.klase          4.klase

Zemgales reģiona latviešu valodas un literatūras olimpiādei pieteiktie dalībnieki (4.klase) 

 

Zemgales reģiona latviešu valodas un literatūras olimpiādes 4.klašu izglītojamajiem (19.04.2018.)

Norises kārtība

Rezultāti

 

3.-4.klašu atklātā matemātikas olimpiāde

Nolikums (novada posms)

Rezultāti:     3.kalse          4.klase

 

Eiropas Savienības Dabaszinātņu olimpiāde (EUSO)

 

Atlases nolikums

 

Kurzemes reģiona atklātās vizuālās mākslas olimpiāde

 

Nolikums (IP)

 

Rezultāti

 

5.-6.klase     7.-8.klase     9.-10.klase     11.-12.klase

 

1.-12.klašu atklātās vizuālās mākslas olimpiādes novadu posms

 

Nolikums (IP)

 

Rezultāti      1.klase     2.klase     3.klase     4.klase

5.-6.klase     7.-8.klase     9.-10.klase     11.-12.klase

 

 

1.-12.klašu atklātās vizuālās mākslas olimpiādes novadu posms

Nolikums (IP)

Rezultāti:    1.-2.klases     3.-4.klases     5.-6.klases       7.-8.klases     9.-10.klases      11.-12.klases

 

Tukuma, Engures un Jaunpils novadu skolēnu saraksts , kuri izvirzīti dalībai Kurzemes reģiona atklātajā vizuālās mākslas olimpiādē Liepājā 06.04.2018.

 

Kurzemes reģiona atklātās olimpiādes rezultāti

 

2017./2018.m.g.


 

Matemātikas valsts 68. olimpiādes norises kārtība (VISC)

5.-8. klašu novadu posmu nolikums (IP)

Rezultāti (novada posms):  5.klase          6.klase          7.klase          8.klase

 

 

 

9.-12. klašu novada posmu nolikums (IP)

68.matemātikas olimpiādes 9.-12.klasēm darbu labotāju un vērotāju saraksts

Rezultāti:  9.klase          10.klase          11.klase          12.klase

Uzaicinātie uz v-ts 3.posmu

 

 

 

Our website is protected by DMC Firewall!