Tukuma novada Izglītības pārvalde

Tukuma novada Izglītības pārvaldes Pieaugušo tālākizglītības centrs piedāvā apgūt Ģitārspēli Jaunpilī.

 

Ar priekšzināšanām

Bez priekšzināšanām

 

Pasniedzējs Artis Apinis.

Tukuma novada Izglītības pārvaldes Pieaugušo Tālākizglītības centrs piedāvā apgūt angļu valodu Jaunpilī

AR  priekšzināšanām

BEZ  priekšzināšanām

 

Pieaugušo tālākizglītības centrs piedāvā profesionālo pilnveidi, tālākizglītību, seminārus un meistarklases. 

Citi pasākumi centrā

2023. gada 18. septembrī Tukuma novada pašvaldības Tukuma novada Izglītības pārvaldes Pieaugušo tālākizglītības centrs (PTC) sadarbībā ar Izglītības un zinātnes ministriju uzņēma viesus no Igaunijas ( Kuresāres) -  Igaunijas  pieaugušo izglītības darbiniekus, kas bija ieradušies mācību braucienā, lai pilnveidotu savas zināšanas un uzzinātu, kā strādā Pieaugušo tālākizglītības centrs (PTC) un veidotu turpmāku sadarbību. Tikšanās laikā tika apspriesti aktuālie mūžizglītības jautājumi, kā arī  igauņu viesi tika iepazīstināti ar Kandavas vecpilsētu.

 

 

 

Pieaugušo tālākizglītības centrs

piedāvā

 

profesionālo pilnveidi, tālākizglītību,

seminārus un meistarklases.

 

Citi pasākumi centrā

No 2023. gada 10.septembra līdz 12. septembrim Tukuma novada pašvaldības Tukuma novada Izglītības pārvaldes Pieaugušo tālākizglītības centrs piedalījās Pieaugušo kordinatoru apmācību  apmaiņas braucienā uz Igauniju (Kuressare), ko rīkoja Igaunijas Pieaugušo izglītības asociācija, un nodrošināja Izglītības un zinātnes ministrijas Eiropas Savienības  Erassmus+ programmas projekta “Nacionālie kordinatori Eiropas programmas ieviešanai Latvijas pieaugušo izglītībā” ( Nr. 1010530-NCLV-ERASMUS-EDU-2021-AL-AGENDA-IBA) ietvaros.

Tukuma novada Izglītības pārvalde aicina darbā

jaunatnes darbinieku/-ci (0,5 slodze)

uz nenoteiktu laiku Tukuma novada Multifunkcionālajā jaunatnes iniciatīvu centrā!

 

 

Tukuma novada Multifunkcionālais jaunatnes iniciatīvu centrs

https://www.facebook.com/TukumaJC

 

Ja Tev ir vēlme:

Latvijas Universitātes aktuālais Mūžizglītības programmu piedāvājums 2023.gada septembrī.

Bizness, vadība, uzņēmējdarbība.

Pedagoģija. Valodas. Interešu izglītība.

Jau pavisam tuvu tas mirklis, kad arī Tukuma novadā pieteikumi pirmsskolas izglītības iestāžu vietu reģistrā būs elektroniski un arī vietu piešķiršana iestādēs notiks elektroniski - to veiks programma. Ir jau izstrādāti un apstiprināti noteikumi, ir notikušas apmācības, sniegtas atbildes uz jautājumiem un veikti daudz citi priekšdarbi. Lai praktiski iepazītu programmas darbības vidi un, galvenais, saprastu, kādas ir grūtības un kādas iespējas praktiski strādājot programmā,  piektdien, 8.septembrī Tukuma novada Izglītības pārvaldes vadītājas vietniece Marita Bērziņa un izglitības darba vecākā speciāliste Vineta Tulija devās uz Aizkraukles Izglītības pārvaldi, lai iepazītu tur ieviesto sistēmu un redzētu programmas praktisko pielietojumu.

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd